| SPOTKANIE OPŁATKOWE | | |  2007-12-17 w czwartek 20 grudnia odbędzie się w naszej szkole uroczyste spotkanie opłatkowe. Spotkanie rozpoczną tradycyjne "Jasełka" | | | | |
| Rekolekcje adwentowe | | |  7 grudnia dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Msza święta w kościele w Sernikach o godzinie 12.00 | | | | |
|